Kristina Kriit

viiuliõpetaja

Olen lõpetanud TMKK ja Eesti Muusikaakadeemia magistrantuuri. Praegu õpin EMTA doktoriõppes. Olen õppinud Austrias Universität Mozarteumis Salzburgis ja täiendanud end The Holland Music Sessionsi meistrikursustel ning Viini Meistrikursustel. Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates 2008.aastast.

e-post: kristina.kriit@mail.ee

Kristi Alas

viiuliõpetaja/Suzuki-meetodi õpetaja

Olen lõpetanud G. Otsa nim. Muusikakooli viiuli erialal ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia (pilliõpetaja - viiul, hiiurootsi kannel). Olen end täiendanud Sibeliuse Akadeemias. Olen lõpetanud Suzuki meetodil põhineva viiuliõpetajate koolituse. Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates aastast 2007.

e-post: kristi.alas@gmail.com

Maarja Kõlar

viiuliõpetaja

Olen õppinud viiulit väga kogenud pedagoogide, emeriitprof Endel Lippuse ja magistriõppes prof Tõnu Reimanni käe all. Omandanud bakalaureuse- ja magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Täiendavalt õppinud Rootsis Vene viiuldaja/pedagoogi Nina Balabina juures. Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates 2007. aastast. Püüan pedagoogina õpetada lastele viiulit mänguliselt ning vabas õhkkonnas. Peale õpetamise mängin viiulit Femme Quartet' is.

e-post: maarjakolar@gmail.com

Milena Borissevitš

kontsertmeister

Olen lõpetanud Minski Muusikakeskkooli ja G. Otsa nim. Muusikakooli. Muusikamagistri kutsekraadi sain Eesti Muusikaakadeemias. Olen end täiendanud mitmetel meistrikursustel (K. Randalu, L. Pohjola, V. Novikov). Lasnamäe Muusikakoolis töötan kontsertmeistrina alates 2006.aastast.

e-post: mbklaver@mail.ru