Maarja Kõlar

viiuliõpetaja (hetkel lapsehoolduspuhkusel)

Olen õppinud viiulit väga kogenud pedagoogide, emeriitprof Endel Lippuse ja magistriõppes prof Tõnu Reimanni käe all. Omandanud bakalaureuse- ja magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Täiendavalt õppinud Rootsis Vene viiuldaja/pedagoogi Nina Balabina juures. Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates 2007. aastast. Püüan pedagoogina õpetada lastele viiulit mänguliselt ning vabas õhkkonnas. Peale õpetamise mängin viiulit Femme Quartet' is.

e-post: maarjakolar@gmail.com

Kristi Alas

viiuliõpetaja/Suzuki-meetodi õpetaja

Olen lõpetanud G. Otsa nim. Muusikakooli viiuli erialal ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia (pilliõpetaja - viiul, hiiurootsi kannel). Olen end täiendanud Sibeliuse Akadeemias. Olen lõpetanud Suzuki meetodil põhineva viiuliõpetajate koolituse. Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates aastast 2007.

e-post: kristi.alas@gmail.com

Kätlin Ivask

viiuliõpetaja

e-post:

Varje Remmel

viiuliõpetaja

e-post:

Tatiana Samsonova

viiuli- ja solfedžoõpetaja

Haridus: 2010-2012 EMTA Interpretatsiooni-pedagoogika instituut, magistriõpe 2006-2010 EMTA Interpretatsiooni-pedagoogika instituut, bakalaureuseõpe 2000-2004 Mussorgski nim. Muusikakool, Sankt-Peterburg 1998-2000 TMKK 1990-1998 Narva laste muusikakool Töökogemus 2015- Teater Vanemuine, orkestrant 2013- 2017 Narva Muusikakool, pedagoog 2009 Tallinn Sinfonietta, orkestrant 2012-2015 Jaanilinna Muusikakool, pedagoog 2005-2012 Orthodox Singers, ansambli liige (laulja, viiuldaja) 1997- Narva Linna Sümfooniaorkester, orkestrant

e-post: tanja_samsonova@mail.ru

Milena Borissevitš

kontsertmeister

Olen lõpetanud Minski Muusikakeskkooli ja G. Otsa nim. Muusikakooli. Muusikamagistri kutsekraadi sain Eesti Muusikaakadeemias. Olen end täiendanud mitmetel meistrikursustel (K. Randalu, L. Pohjola, V. Novikov). Lasnamäe Muusikakoolis töötan kontsertmeistrina alates 2006.aastast.

e-post: mbklaver@mail.ru