Kristi Alas

keelpilliosakonna juhataja, viiuliõpetaja/Suzuki-meetodi õpetaja

Olen lõpetanud G. Otsa nim. Muusikakooli viiuli erialal ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia (pilliõpetaja - viiul, hiiurootsi kannel). Olen end täiendanud Sibeliuse Akadeemias. Olen lõpetanud Suzuki meetodil põhineva viiuliõpetajate koolituse. Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates aastast 2007.

e-post: kristi.alas(at)gmail.com

Kätlin Ivask

viiuliõpetaja

Olen lõpetanud viiuli erialal Tallinna Muusikakeskkooli(1988) dots.Ivi Tiviku ja Tallinna Konservatooriumi(praegune Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia,1993) prof.Mari Tampere-Bezrodny juhendamisel. Olen täiendanud end Londonis Amadeus-kvarteti suvekursustel(1994,1995) ja Berliinis rahvusvahelistel orkestrikursustel Deutsch-Skandinavische Orchesterwoche(1997,1998) Olen pälvinud diplomi J.Kociani nimelisel rahvusvahelisel noorte viiulimängijate konkursil Usti nad Orlicis(1982) Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris tõõtan alates 1992.aastast ja Lasnamäe Muusikakoolis alates 2016.aastast.

e-post: ikatlin(at)hot.ee

Varje Remmel

viiuliõpetaja

Alustasin viiuliõpinguid Tallinna Muusikakeskkoolis õp. Marta Toona käe all ja lõpetasin õp. Niina Murdvee juures. Tallinna Riikliku Konservatooriumi ( praeguse nimega Eesti Muusika-ja Teatri Akadeemia) diplom väljastati dots. Mare Teearu viiuliklassis pedagoogi ja orkestrandi suunal. Konservatooriumi õpingute kõrvalt töötasin 2 aastat Tallinna G.Otsa nim. Muusikakoolis viiuliõpetajana. Pärast Akadeemia lõpetamist läksin tööle Eesti Riiklikku Sümfoonia Orkestrisse (ERSO), kus töötan tänaseni. Olen läbinud Suzuki meetodil põhineva viiuli õpetajate koolituse esimese astme ja sooritanud eksami. Lasnamäe muusikakoolis õpetan alates 2016.a.

e-post: varjeremmel(at)gmail.com

Tatiana Samsonova

viiuli- ja solfedžoõpetaja

Haridus: 2010-2012 EMTA Interpretatsiooni-pedagoogika instituut, magistriõpe 2006-2010 EMTA Interpretatsiooni-pedagoogika instituut, bakalaureuseõpe 2000-2004 Mussorgski nim. Muusikakool, Sankt-Peterburg 1998-2000 TMKK 1990-1998 Narva laste muusikakool Töökogemus 2015- Teater Vanemuine, orkestrant 2013- 2017 Narva Muusikakool, pedagoog 2009 Tallinn Sinfonietta, orkestrant 2012-2015 Jaanilinna Muusikakool, pedagoog 2005-2012 Orthodox Singers, ansambli liige (laulja, viiuldaja) 1997- Narva Linna Sümfooniaorkester, orkestrant Lapsehoolduspuhkusel

e-post: Samsonova.tatjana(at)gmail.com

Annelize Vlasenko

viiuliõpetaja

Olen Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia viiuli eriala magistrant (lektor Kristina Kriit). Varasemalt olen saanud haridust Saue Muusikakoolis ja Tallinna Muusikakeskkoolis, mille lõpetasin 2019. aastal. 2022. aastal lõpetasin bakalaureuseõpingud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias. Olen osalenud orkestritöös Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris, Rahvusooper Estonia orkestris, Eesti Sinfoniettas, Pärnu Linnaorkestris ja Narva Linna Sümfooniaorkestris. Viiuliõpetajana olen töötanud Tapa Muusika-ja Kunstikoolis.

e-post: annelize12(at)hotmail.com

Ingel Mättas

Viiuliõpetaja

Alustasin oma muusikalist teekonda Tiiu Kulmu viiuliklassis Kuusalu Muusikakoolis ning jätkasin õpinguid Ester Vainu viiuliklassis Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis. 2021. aastal lõpetasin bakalaureuseõpingud Hollandis Utrechti Konservatooriumis Chris Duindami juhendamisel. Hetkel õpin Eesti Teatri-ja Muusikaakadeemia magistrantuuris Arvo Leiburi juhendamisel. Olen osalenud järgmiste orkestrite töös - Harjumaa Keelpilliorkester, European Jazz and Pop Orchestra, Järvi Akadeemia noorteorkester, Summer Orchestra Luxembourg, Baleaaride Muusika-ja Tantsukonservatooriumi sümfooniaorkester Mallorcal, NJO Hollandi noorteorkester, orkester Ventum, Pärnu Linnaorkester jt. Viiuliõpetajana olen töötanud Tallinna Kanutiaia Huvikoolis. Aastast 2021 töötan Viru-Nigula valla muusikakoolis ning aastast 2022 Lasnamäe Muusikakoolis.

e-post: ingelmattas(at)gmail.com