Riho Lilje

kitarriõpetaja

Olen lõpetanud H.Elleri nim. Muusikakooli löökpillide erialal  ja  Tallinna Riikliku Konservatooriumi puhkpilliorkesti dirigeerimise erialal, kitarri erialal  täiendanud end Moskvas Aleksander Tšehhovi ja Peterburis Igor Klimenkovi juures ning  osalenud  ka TPÜ Õpetajate Täiendusinstituudi kursustel.
Olen töötanud alates 1974.a. kitarripedagoogina, õpetanud ENSV Riikliku Filharmoonia estraadistuudios, Otsa nim.Muusikakoolis, Kehra Kaunite Kunstide koolis.
Lasnamäe Muusikakoolis töötan alates 2005. aastast.
Olen töötanud  muusikuna  ETV-ER-i estraadiorkestris, ansamblites FIX, LAINE ( praegu muusikaline juht ja arranžeerija) , RADAR jpt. Osalenud Arvo Pärdi, Erkki-Sven Tüüri  jmt.heliloojate teoste ettekannetel ning paljudes muusikaliprojektides, ka teater Vanemuine lavastustes Verevennad, Chess, Queen, Cats, Ruja, Memory, Detektiiv Lotte ja Evita kitarristina.

e-post: riho.lilje(at)gmail.com