Aivi Tilk

akordioniõpetaja

Muusika on elustiil. See on rõõm, kui ärkad hommikul teadmisega, et oled leidnud oma.
Akordioni olen õppinud Vändra Muusikakoolis, G. Otsa nim. Tallinna Muusikakoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ja Taani Kuninglikus Muusikaakadeemias. Mul on õnnestunud õppida ja meistrikursustel käia Eesti ja välismaa akordionieriala absoluutsete tippude juures. Olen osalenud Alexanderi tehnika meistrikursustel ja õppinud vaba improvisatsiooni Anto Petti käe all. Kontserte olen andnud Eestis, Soomes, Rootsis, Taanis, Slovakkias, Lätis, Leedus ja Hispaanias. Olen osalenud nii akordioni kui vaba improvisatsiooni õppejõuna Eesti erinevates akordionilaagrites. Interpreedina olen hetkel tegev duodes koos akordionist Kristel Laasi ja tšellist Olga Raudoneniga ning kaasaegse muusika ja vaba improvisatsiooni kollektiivis just.us.
Lapsehoolduspuhkusel

e-post: aivitilk(at)gmail.com