Sirje Mõttus

õppealajuhataja

Minu muusikutee algas H.Elleri nimelisest Tartu Muusikakoolist, misjärel asusin kõrgharidust omandama Taani Kuninglikku Muusikaakadeemiasse Kopenhaagenis, kus õppisin aastatel 1998-2004. Lõpetasin samas magistriõppe akordioni klassikalise muusika pedagoogika suunal ning peale lõpetamist töötasin Taanis muusikakoolis akordioniõpetajana. Aastal 2005 asusin tööle Eesti Muusika-ja Teatriakadeemiasse õppejõuna ja töötan praegu samas dotsendi ametikohal.

Olen andnud kontserte tippinterpreetidega nii Eestist kui välismaalt ning teinud muuhulgas koostööd ERSO-ga ja Von Krahli Teatriga. Samuti olen salvestanud mitmeid teoseid Klassikaraadiole ning Rootsi raadiole. Juhtisin Eesti Akordioniliitu aastatel 2011-2015 ning olen ka praegu tegev juhatuse liikmena. Osalen järjepidevalt konkursside züriides nii esimehe kui  ka liikmena Eestis ja välismaal.

e-post: sirjem@gmail.com

« tagasi