UUTE ÕPILASTE VASTUVÕTT 
KÕIGILE ERIALADELE
31.MAIL KELL 14-17,
1.JUUNIL KELL 13-16.
KONSULTATSIOONID
29.MAIL KELL 15-18,
30.MAIL KELL 12-15.
ESITADA TULEB PEAST ÜKS LAUL.


MUUSIKAKOOLI SÜNNIPÄEVAALBUM


LEEDU-POOLA REISI SELTSKONNALE
UUS TÄPNE INFO

28.aprillil kell 18.00 Lasnamäe muusikakoolis
ja 6.mail kell 14.00 
Eesti Lastekirjanduse Keskuses Pikk 73
õp. Thea Tõnupärdi õpilaste kontsert
LOODUSE MUSTRID JA KEVAD


RAHVUSVAHELISEL AKORDIONISTIDE KONKURSIL
NAUJENE 2017 ESINESID VÄGA HÄSTI

TAISSIA KARSAKOVA - II KOHT
JA ARTUR KUZNETSOV - II KOHT.
AITÄH, ÕPETAJA AIVI TILK!

EESTI MUUSIKAKOOLIDE LIIDU 
VABARIIKLIKU KONKURSI
"PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2017"
LÕPPVOORUDE TULEMUSED:
KLAVERI ERIALAL
I vanusegrupis
Eliise Einama - diplom väga hea esinemise eest, õp. Tiina Vurma
IV vanusegrupis
Anita Koševaja III koht, õp. Tiina Vurma

ORELI ERIALAL
I vanusegrupis
Evelin Širai - II koht, õp. Erika Jefimova
Gloria Spivak - III koht, õp. Erika Jefimova

METSASARVE ERIALAL
III vanusegrupis
Evelyn Tukkev - III koht, õp. Mihkel Oss, km Neeme Arras

TROMBOONI ERIALAL
IV vanusegrupis
Raimo Pindus - III koht, õp. George Butler, km Neeme Arras

TUUBA ERIALAL 
IV vanusegrupis 
Uku Maitsalu - II koht, õp. George Butler, km Neeme Arras

EUFOONIUM
I vanusegrupis
Jegor Nefjodov - diplom, õp. George Butler, km Neeme Arras

TROMPET
III vanusegrupis
Kirill Sljunko - diplom, õp. Ivar Tillemann, km Milena Borissevitš



KONKURSI "PARIM NOOR INSTRUMENTALIST 2017"
TALLINNA REGIOONIVOORUDE TULEMUSED:
KLARNETI ERIALAL 
Avenir Hrapko III koht, õp. Margus Parind, km M.-J. Staškevitš
KLAVERI ERIALAL
Eliise Einama I koht, õp. Tiina Vurma
Hanna-Roza Lazüraitis III koht, õp. Sofia Nesterova
Anita Koševaja III koht, õp. T. Vurma
Nikita Nesterov - diplom õp. S. Nesterova

SAKSOFONI ERIALAL 
Mihhail Žurakovski I koht, õp. Roland Karu, km Milena Borissevitš

VASKPILLIDE ERIALADEL:
TROMPET:
Kirill Sljunko III koht, õp. Ivar Tillemann, km M. Borissevitš
TROMBOON:
Aleksandr Galios II koht, õp. George Butler, km Neeme Arras
Raimo Pindus III koht, õp. George Butler, km N. Arras
EUFOONIUM:
Jegor Nefjodov II koht, õp. George Butler, km N. Arras
TUUBA:
Uku Maitsalu II koht, õp. Geroge Butler, km N. Arras

 



NOORTE HELILOOJATE KONKURSS LUSTLIK KLAVER 


 
MUUSIKALISE REISI TUTVUSTUS UUS!


TUTVU MEIE KOOLIGA FACEBOOKIS



Ettevalmistusrühmad: I grupp E 18.00 ja N 17.45
                                 II grupp T 17.30 ja N 18.35
 
Tunniplaanid



Direktori vastuvõtuajad:
Esmaspäeval kell 14.00-15.00
Reedel kell 17.00-18.00